Реклама

Як виглядає світ через об'єктив дитячої фотокамери

Як виглядає світ через об'єктив дитячої фотокамери

18 листопада 2009 року на базі Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка відбулася робоча зустріч з питань організації та проведення фотовиставки, на якій будуть експоновані найкращі роботи за результатами ІV Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії».

У зустрічі взяли участь представники Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та Українського фонду «Благополуччя дітей», а також – Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка. Під час зустрічі учасники обговорили питання щодо місця проведення експозиції, сценарію та технічного забезпечення.

Цей щорічний творчій форум проходить на всій території України. Цього року до участі в конкурсі з усіх регіонів України було надіслано понад 450 робіт за такими номінаціями:

  • «Моя сім’я – найкраща в світі»;
  • «Тепер я маю родину»; 
  • «Рідне село. Традиції сім’ї».

Кількість фотографій і вік учасників (від 14 до 58 років) свідчать про те, що навіть у нелегкі часи фінансової кризи дитячі мрії не залишають байдужими багатьох людей.

Мета фотоконкурсу – утвердження родинного виховання дитини як національної цінності, державного пріоритету. В основі усіх фоторобіт – діти з яскравими проявами їхніх емоцій у взаєминах з однолітками або у сімейному оточенні.

Фотороботи, відібрані журі, виставлятимуть під час ІІ Всеукраїнського фестивалю соціальних проектів, який відбудеться 7 грудня цього року в Києві в готелі “Radisson SAS”. Крім того, ці ж роботи стануть основою фотовиставки, яка пройде в рамках Всеукраїнської конференції «Попередження насильства щодо дітей в сім’ї» 9 грудня 2009 року в Київському міському педагогічному університеті ім. Б. Грінченка.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад