Реклама

Головна причина більшості непорозумінь в сім'ї

Головна причина більшості непорозумінь в сім'ї

14-15 листопада 2009 року в Києві пройшов ІІ Конгрес молодих родин. Це був заключний захід у рамках програми „За збереження родини”, який, за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, було організовано всеукраїнською молодіжною громадською організацією Народно-демократична ліга молоді (далі-НДЛМ).

Метою програми "За збереження родини" є зміцнення інституту сім'ї через формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного.

У заході взяли участь активісти НДЛМ, представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, київської міської держадміністрації, професійні психологи. Але головними учасниками стали молоді родини із різних регіонів України, зокрема, сімейні пари, які були найактивнішими під час регіональних семінарів «За збереження родини» у Чернігівській, Хмельницькій, Полтавській, Кіровоградській областях і АР Крим.

Під час засідання було обговорено декілька тем, зокрема: «Приготування до подружнього життя», «Покликання бути чоловіком і жінкою у родині», «Народження дітей - запорука гармонійних стосунків у родині».

Учасники Конгресу дійшли висновку, що більша частина негараздів та непорозумінь в сім'ї виникають на основі небажання почути один одного, поступитися своїми принципами, піти назустріч. А шлях до вирішення проблем, які виникають на підґрунті непорозумінь, - це подружній діалог. Яскравим прикладом дієвої роботи в цьому напрямку можуть стати підготовчі курси до подружнього життя, які вже тривалий час проводяться на Львівщині. Вже є й певні досягнення – кількість розлучень значно зменшилася.

Також, під час заходу була поширена цікава та корисна інформаційно-методична збірка "За збереження родини. Актуально!".

За підсумками роботи Конгресу була прийнята Резолюція, яку буде направлено до відповідних органів влади.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад