Реклама

Куди підуть кошти, які були передбачені на харчування учнів, і були зекономлені завдяки карантину

Куди підуть кошти, які були передбачені на харчування учнів, і були зекономлені завдяки карантину

До кінця року за кошти львівського обласного бюджету буде закуплено 8 шкільних автобусів. 20 шкіл цьогоріч оновили меблі та обладнання для спеціалізованих класів.

Як повідомили у прес-службі Львівської обласної ради, через оголошення карантину та припинення роботи навчальних закладів з'явилася економія коштів, які були передбачені на харчування учнів. Попри фінансову кризу, проблем з фінансами в галузі освіти не передбачається.

Про це доповів начальник головного управління фінансів Олег Демків та начальник головного управління освіти і науки Павло Хобзей, інформуючи про внесення змін до показників обласного бюджету на Львівської області на 2009 рік.

Також депутати розглянули та підтримали проект програми та умов відкритого конкурсу “Проект енергоефективного енергоощадного будівництва об'єктів повторного застосування для бюджетної сфери із використанням інноваційних технологій будівництва та альтернативних джерел енергії”. За результатами конкурсу мають бути відібрані кращі проекти споруд для соціальної сфери, які стануть типовими у Львівській області.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад