Реклама

Що насправді буде з карантином на місцях

Що насправді буде з карантином на місцях

Тепер там вирішуватимуть, коли завершувати карантин. Більшість шкіл, дитсадочків та вишів розпочнуть заняття з наступного понеділка.

До 25 листопада карантин подовжується у Києві та області, на Закарпатті, в кількох районах Рівненської та Дніпропетровської областей. До 27 листопада не навчатимуться у Кіровоградській та Чернівецький областях, а в шести районах Вінниччини – аж до 30.

Олександр Турчинов, перший віце-прем’єр-міністр України: «Саме такий підхі,д можливість яку ми дали регіональним комісіям, санітарним службам, дозволяє достатньо ефективно використовути заходи обмеження або протиепідемічні»

Різницю у боротьбі з епідемією спричинив сам її перебіг – у кожній області він інший - пояснили урядовці на засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. Тож і відновлення навчання на місцях має свої особливості. Так, на Івано-Франківщині рекомендують навчатися у захисних масках.

Учням маски мають дати батьки. Низка рішень урядової комісії стосується усіх. Заборонено відключати навчальні заклади від опалення. Бо найвищий рівень епідемічної небезпеки в Україні залишається. Дітей радять поберегти.

Олександр Турчинов, перший віце-прем’єр-міністр України: «Ми категорично проти того, щоби збільшувались кількість аудиторних і класних занять, зокрема занять у суботу. Ми проти того, щоби зменшувалсь кліькітсь днів відпочинку у дітей, зокрема канікули»

Тож, міністерстві освіти вчителям рекомендує ущільнити теми уроків. А кожен вищий навчальний заклад вирішуватиме сам - як викласти пропущене студентам – факультативно чи індивідуально. Ще одне загальне рішення стосується педагогів. За вимушену відпустку їм заплатять повністю. А батькам малюків не треба йти до поліклінік за обов’язковими довідками. Кабмін дозволив приймати дітей без них.

Олександр Турчинов, перший віце-прем’єр-міністр України: «Ніяких додаткових довідок для дітей, які були під час карантних заходів за межами і шкіл, і вузів, тим паче дитсадочків ніяких додаткових довідок не потрібно»
Решту заходів у боротьбі та профілактиці грипу тепер прийматимуть вже в областях


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад