Реклама

На Івано-Франківщині допускають можливість введення нового карантину

На Івано-Франківщині допускають можливість введення нового карантину

Карантин завершено. Тепер важливо, щоб діти не хворіли. Так вважає заступник начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Зоя Ціхонь. На брифінгу, який проводився 20 листопада, вона наголосила, що з 23 листопада в навчальних установах області буде проводитися моніторинг рівня захворюваності: «Якщо кількість тих, хто захворів, у якомусь закладі освіти, перевищуватиме 20%, йтиме мова про запровадження там карантину».

До процесу попередження нового сплеску захворюваності серед дітей, на думку Зої Олексіївни, повинні підключитися в першу чергу батьки та педагоги. Вони, щоденно спостерігаючи за самопочуттям дітей, можуть вчасно ізолювати хворих і не допустити поширення вірусу в колективі. Допоможуть в цьому і лікарі-інтерни другого року навчання, які працюватимуть в тих навчальних закладах, де є значна кількість дітей.

Характеризуючи епідемічну ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день, Зоя Ціхонь зазначила, що упродовж минулої доби було госпіталізовано 120 хворих. У реанімації наразі перебуває 41 особа (15 дітей та 26 дорослих). Штучну вентиляцію легень проводять чотирьом вагітним жінкам.

Загалом же з початку епідемії захворіли 110 140 мешканців Прикарпаття, 8 181 хворого було госпіталізовано, 5 448 вже виписано. Найвищий рівень захворюваності спостерігався у м.Івано-Франківську та Косівському районі.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад