Реклама

На яку підтримку з боку влади можуть розраховувати Чернівецькі діти

На яку підтримку з боку влади можуть розраховувати Чернівецькі діти

Постанову про це прийняли обласна державна адміністрація, обласна рада і облпрофрада. Вони, серед іншого, постановили звернутися до керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, комерційних структур, підприємців, профспілкових, релігійних організацій, партій, інших громадських об’єднань з проханням надати посильну допомогу та внести на рахунок облпрофради, як координатора цих заходів, кошти для їх цільового використання на організацію новорічних та різдвяних свят – насамперед, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, тих, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу тощо.

Членські організації облпрофради розглянуть, згідно з цією постановою, можливість організації на період канікул оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків на базі пансіонату «Зелені пагорби» (с. Виженка Вижницького району), ТзОВ санаторію «Золотий колос» (с. Панка Сторожинецького району), пансіонату «Черемош» ДП «Чернівцітурист» (м. Вижниця). Освітяни зорганізують спільно з профспілками з 2 по 10 січня свято обласної новорічної ялинки для 5000 маленьких буковинців на базі Центрального палацу культури м. Чернівців.

Влада на місцях долучиться до організації дозвілля й відпочинку школярів на зимових канікулах – це будуть новорічні ранки, вечори для старшокласників,  огляди і конкурси художньої самодіяльності, відвідування вистав у музично-драматичному театрі імені О.Кобилянської, театрі ляльок, філармонії, музеїв, спортивних змагань, святкових програм у кінотеатрах, клубах, клубних установах, бібліотеках. Також серед школярів, батьків та педагогів буде проведено роз’яснювальну роботу з профілактики шляхово-транспортного травматизму, протипожежної безпеки під час масових заходів. 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад