Реклама


540 бездоглядних дітей виявлено на Дніпропетровщині

540 бездоглядних дітей виявлено на Дніпропетровщині

За 9 місяців службами у справах дітей разом з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей в області проведено 1 тис 784 профілактичних рейдів під час яких виявлено 540 бездоглядних дітей.

За інформацією служби у справах дітей облдержадміністрації, - це діти вилучені не тільки з вулиці, а й з комп’ютерних клубів, розважальних закладів, ігрових залів, із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, або перебування в яких загрожує життю та здоров’ю дітей.

Із загальної чисельності дітей, виявлених під час проведення рейдів, 31% влаштовано до притулків та центрів; 8,1% - до закладів охорони здоров’я, 9,3% повернуто до інтернатів, 33,5% - в сім’ї.

Для попередження зростання кількості бездоглядних дітей службами у справах дітей обстежено також 1 тис 897 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вилучено з несприятливого побутового оточення 132 дитини. За незадовільне виконання своїх батьківських обов’язків попереджено про відповідальність 1 тис 199 батьків, ініційовано 417 притягнень до відповідальності батьків.

Водночас, за звітний період для недопущення втягування дітей у протиправні дії, службами у справах дітей ініційовано притягнення до різних видів відповідальності 20 посадових осіб, які порушують законні права та інтереси дітей.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info