Реклама

У навчальних закладах не вимагатимуть довідки про стан здоров'я дитини

У навчальних закладах не вимагатимуть довідки про стан здоров'я дитини

Заняття у загальноосвітніх школах, позашкільних установах, вищих учбових закладах всіх форм власності та рівнів акредитації, роботи дитячих садків  повному обсязі поновлюються з понеділка – 23 листопада 2009 року.

У той же час, як підкреслила заступник голови облдержадміністрації Людмила Бєлова, робота освітніх структур жорстко контролюватиметься працівниками СЕС, особливо в частині дотримання температурного режиму для недопущення зростання респіраторних захворювань.

Голова облдержадміністрації Арсен Аваков звернувся до всіх членів обласної комісії, представників міськвиконкому з пропозицією спростити схему повернення дітей в учбові заклади. Так, при прийомі дитини в дитячий садок, школу, профтехучилище або технікум адміністрація закладу не вимагатиме довідку про стан здоров'я дитини. Замість цього в усіх дошкільних закладах, школах, ВНЗ працюватимуть лікарі, які і проведуть огляд дітей. Аналогічна робота буде проведена в усіх гуртожитках міста, куди на початок занять повинні повернутися студенти. Крім того, члени комісії окремим пунктом рішення записали рекомендацію ректорам вузів зберегти в них масочний режим для студентів.

Керівник області Арсен Аваков особливо відзначив, що ніяких додаткових занять в школах і ВНЗ проводитися не буде, а майбутні канікули повинні розпочатися строго за графіком.

Крім того, голова облдержадміністрації акцентував увагу керівників районів області та міста Харкова на необхідності виплати працівникам освіти 100% заробітної плати за період вимушених канікул.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад