Реклама

Навчання у школах відновилося. Хто відповідальний за розповсюдження захворюваності?

Навчання у школах відновилося. Хто відповідальний за розповсюдження захворюваності?

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров'я контролюватиме організацією навчального процесу в учбових закладах з метою недопущення поширення грипу та ГРВІ. Про це повідомив Перший заступник міністра освіти і науки Олександр Гребельник в понеділок на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«Акцентуємо увагу на тому, що спільно з Міністерством охорони здоров'я ми контролюватимемо процес навчання в навчальних закладах», - підкреслив Олександр Гребельник.

Він нагадав, що в більшості регіонів України сьогодні відновлено навчальний процес після карантину.

За словами Олександра Гребельника, згідно з наказом Міносвіти від 20 листопада поточного року, з метою недопущення розповсюдження грипу та ГРВІ керівникам навчальних закладам необхідно сприяти працівникам органів охорони здоров'я у забезпеченні належного контролю за станом здоров'я дітей. Крім того, керівництво садочків, шкіл та вузів зобов’язано забезпечити проведення профілактичної роботи, зокрема, посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог і епідеміологічного режиму, а також повинні підвищити відповідальність за організацію харчування дітей, учнів та студентської молоді. «При появі у дітей, учнів, студентів ознак респіраторної інфекції необхідно направити їх до медичного пункту, викликати батьків або осіб, що їх заміняють, та надати першу медичну допомогу», - відзначив Олександр Гребельник.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад