Реклама


Тато-школи в Україні

Тато-школи в Україні

В Кіровограді протягом трьох минулих днів відбувся спеціальний семінар-тренінг для всіх бажаючих відкрити тато-школу.

Семінар розроблено для осіб, установ та організацій, що проводять роботу із чоловіками та сімейними парами в напрямку підготовки до партнерських пологів, навчання відповідальному батьківству, гармонізації сімейних відносин, збереження репродуктивного здоров’я тощо.

Метою семнару є надання її учасникам знань та навичок, необхідних для відкриття та менеджменту школи молодих татусів.

Інструктори-консультанти тато-школи розробили та впроваджують унікальну методику роботи з чоловіками в напрямку відповідального батьківства. З 2005 року слухачами мережі тато-шкіл (шкіл молодих татусів) вже стали понад 370 чоловіків, понад 80 відсотків з яких у подальшому брали участь в партнерських пологах.

Семінар передбачає оволодіння учасниками теоретичними та практичними знаннями, необхідними для започаткування роботи із чоловіками, що готуються стати або нещодавно стали батьками. Тренінг базується на світових прогресивних знаннях в галузі роботи з чоловіками, а також авторських методиках і напрацюваннях Мережі тато-шкіл Кіровоградської області.

Робота тато-школи відбувається шляхом навчання чоловіків у одній з груп молодих татусів. В групі збирається в середньому від 6 до 15 чоловіків, які або готуються стати батьками, або нещодавно ними стали. З групою працює один з консультантів тато-школи, чоловіків, що вже мають дітей. Заняття з групою відбуваються 1 раз на тиждень та тривають в середньому по 2 години. Всього слухачі тато-школи в рамках базового компоненту відвідують чотири заняття: „Мистецтво бути батьком”, „Партнерські пологи як вони є”, „Тато-практикум” та „Основи гармонійних відносин у родині”. Крім того вони можуть відвідати додатковий компонент, що складається з 3-х занять: „Створення умов для творчого розвитку дітей молодшого віку”, „Діагностика та корекція психоемоційних зв’язків у родині”, „Юридичний порадник на щодень”. По закінченні навчання кожен випускник тато-школи отримує сертифікат, який надає йому право брати участь у партнерських пологах у медичних установах - партнерах.

Організатор семінару - Мережа тато-шкіл  Кіровоградської області.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info