Реклама

Про відновлення шкільного навчання у Києві

Про відновлення шкільного навчання у Києві

Відповідно до розпорядження КМДА «Про відновлення занять у навчальних та дитячих дошкільних закладах міста» маленькі кияни підуть до шкіл та садочків вже 25 листопада 2009 року. Заступник голови КМДА Віталій Журавський наголосив – аби дитина відновила свої заняття, їй не потрібно приносити до навчального або дошкільного закладу жодних довідок.

«Ніхто у школах та дитсадках не вимагатиме від дітей довідок про стан здоров’я. Практично у кожній навчальній установі працює медична сестра, яка у перший же день відновлення занять огляне кожну дитину. До слова, медичні кабінети усіх закладів забезпечені всім необхідним для лікування грипу та ГРВІ. Запевняю, ми будемо дотримуватися усіх можливих заходів, аби запобігти другій хвилі захворювань. Зокрема, у школах кожні 2-3 години проводитиметься вологе прибирання, приміщення регулярно провітрюватимуть. Крім того, медичні працівники постійно наглядатимуть за станом здоров’я учнів. Якщо хтось із дітей раптом відчує себе погано, про це негайно буде повідомлено батьків, а дитину, за їх згодою, направлять до лікаря», – розповів Віталій Журавський.

Він наголосив, що у столичних школах дотримуватимуться переважно п’ятиденного режиму. Учні не відпрацьовуватимуть матеріал навчальної програми по суботах та на додаткових уроках. Наздогнати програму освітяни намагатимуться за рахунок збільшення інтенсивності викладення матеріалу. 

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад