Реклама


Визначено результати Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів

Визначено результати Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів

Напередодні Всесвітнього дня волонтерів (5 грудня), у конференц-залі Головного управління у справах сім’ї та молоді м. Києва відбулося засідання оргкомітету "Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів-2009" щодо визначення переможців. Організатором конкурсу, який проходив за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Служіння заради миру".

Головною метою конкурсу є активізація миротворчого та волонтерського руху серед дітей і молоді світу та сприяння поширенню волонтерських проектів служіння і милосердя у контексті проголошеного ООН Десятиріччя культури миру і ненасильства в інтересах дітей планети (2001-2010рр).

Міжнародний молодіжний конкурс волонтерських проектів, організований ВМГО «Служіння заради миру», спрямований на спонукання  молодих людей до конкретних вчинків у допомозі тим, хто цього потребує (інвалідам, літнім людям), спонукання дій, що допомагають подолати перешкоди суспільства на шляху до миру. Конкурсом заохочується також просвітницька робота з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, сприяння через конкретну дію у вирішенні проблем: голоду, поширення хвороб, безпритульності, бідності, насильства над дітьми, ескалації насильства, зневаги моральних, громадських, загальнолюдських, етнонаціональних, сімейних цінностей.

У конкурсі взяли участь 47 проектів, які були реалізовані у 2009 році. Серед авторів проектів було 18 молодіжних організацій, 27 учбових закладів і 2 закордонні молодіжні організації. У рамках конкурсу було проведено 233 акції, в яких взяли участь понад 2700 волонтерів.

У зв’язку із карантином за рішенням оргкомітету нагородження переможців буде проведено за місцями проживання. Отже невдовзі активісти конкурсу вирушать до регіонів із приємною місією.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info