Реклама

Щодо платних послуг, які можуть надаватися бюджетними дитячими закладами оздоровлення та відпочинку

Щодо платних послуг, які можуть надаватися бюджетними дитячими закладами оздоровлення та відпочинку

Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту розроблено проект спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України "Про затвердження Порядку надання платних послуг, які можуть надаватися дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів".

Проект нормативно-правового акту розроблено на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2004 № 424 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» з метою підвищення рівня та якості надання населенню України послуг з оздоровлення та відпочинку, а також надання закладам оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, можливості отримувати додаткові надходження від надання платних послуг.

В сучасних умовах розвитку світової та української економіки, заклади оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів не мають можливості забезпечити покращення наявної матеріально-технічної бази. Разом з тим велика кількість таких установ мають можливість (професійні кадри, приміщення, матеріально-технічна база тощо) надавати додаткові послуги населенню та юридичним особам за умови, оплати таких послуг.

Таким чином, прийняття вищезазначеного проекту акта сприятиме збільшенню обсягів, розширенню асортименту та покращенню якості надання цих послуг, що в свою чергу, призведе до збільшення грошових надходжень від надання таких послуг.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад