Реклама

Щодо діяльності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку

Щодо діяльності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку

25 листопада на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» відбувся республіканський семінар для директорів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Автономної республіки Крим (далі-АРК). У його роботі також взяли участь члени робочої групи Ради міністрів Автономної республіки Крим з оздоровлення та відпочинку дітей, до якої увійшли керівники і провідні фахівці різних міністерств та відомств АРК.

На семінарі обговорювалося широке коло питань. Зокрема, учасники обговорили та проаналізували проблеми, які було виявлено під час організації та проведення оздоровчої кампанії 2009 року. Також були визначені пріоритетні завдання, які необхідно вирішити для якісної роботи оздоровчих установ Криму влітку 2010 роки.

Також у рамах семінару відбувся круглий стіл, в ході якого учасники обговорили питання щодо нормативно-правового забезпечення діяльності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку. Зокрема, основну увагу було приділено аналізу та вивченню закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», який набув чинності 1 січня цього року і став основним документом, регламентуючим оздоровлення та відпочинок дітей.

Крім того, Міністерство у справах молоді, сім'ї і гендерною політики АРК представило учасникам семінару презентацію мультимедійного проекту «Підсумки оздоровчої кампанії 2009 року, пріоритети оздоровлення і відпочинку дітей в 2010 році».

За підсумками літнього сезону 2009 року в дитячих таборах Криму відпочило і оздоровилося 115 259 дітей, у тому числі 50 088 з різних регіонів України,  49 757 юних кримчан та 15 414 представників  інших держав.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад