Реклама

На Тернопільщині частіше одружуються і народжують дітей

На Тернопільщині частіше одружуються і народжують дітей

За перших дев’ять місяців 2009 року на Тернопільщині народилося 9 353 дитини, що на 173 дитини більше, ніж за відповідний період 2008 року.

За даними Головного управління статистки в Тернопільській області, протягом перших трьох кварталів 2009 року  в області зафіксовано зростання кількості народжених та уповільнення скорочення природного приросту населення, що підтверджує стійку тенденцію, яка намітилася за останні кілька років у цьому напрямі.

Так, за перших дев’ять місяців 2009 року  на Тернопільщині народилося 9 353 дитини, що на 173 дитини більше, ніж за відповідний період 2008 року. Зокрема, збільшення природного приросту населення маємо в м. Тернополі (на 795 осіб) та Бучацькому районі. В інших районах спостерігається значне уповільнення скорочення природного приросту населення

Як повідомляє управління статистики, з кожним роком в області також зростає кількість шлюбів. Наприклад, протягом перших трьох кварталів 2009 року зафіксовано 5 975 шлюбів, що в два з половиною рази менше, ніж кількість розлучень – 2 110.

Така позитивна динаміка є прямим наслідком державної політики, яка нині здійснюється в Україні, вважає заступник голови облдержадміністрації Федір Шевчук.

Сьогодні молоді сім’ї більш оптимістично оцінюють своє майбутнє, про що свідчить той факт, що починаючи з 2005 року кількість укладених шлюбів в Україні зросла на 16 %, а кількість розлучень щороку зменшується на 10-15%.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад