Реклама

У неповних сім'ях найчастіше залишаються діти до 14 років

У неповних сім'ях найчастіше залишаються діти до 14 років

В НУА розглядається нова ідеологія сім’ї та сімейних відносин. Саме цій темі присвячена Всеукраїнська науково-практична конференція, організаторами якої стали управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, Народна українська академія та Харківська обласна студентська рада.

Як зазначили організатори, мета конференції – проаналізувати погляди соціологів, філософів, істориків, психологів, медиків на проблеми сучасної української сім’ї та виробити практичні рекомендації щодо організації просвітницької та виховної роботи в молодіжному середовищі, які б допомогли сформувати відповідальне ставлення до сім’ї та родинних цінностей.

Як зазначила під час своєї доповіді на конференції її співголова, заступник керівника області, доктор соціологічних наук, професор Людмила Бєлова, за даними статистичних досліджень, у середньому за останні 9 років кількість розлучень по області становить 61% від кількості зареєстрованих шлюбів.

"Найтривожнішим є те, що у 54% випадків розлучень в неповних сім’ях залишаються діти, - підкреслила Людмила Бєлова.

При цьому, за даними заступника голови облдержадміністрації, найвищі відсотки розлучень спостерігаються в сім’ях з тривалістю шлюбу від 1 до 9 років – 25% та з тривалістю шлюбу від 10 до 14 років – 17,5%.

"Таким чином, - наголосила Людмила Бєлова, - під найвищий ризик залишитися у неповній сім’ї підпадають діти у віці до 14 років".

З цих позицій, на думку заступника керівника області, конференція та ініціативи Народної української академії та управління у справах сім’ї та молоді є вкрай своєчасними.

Під час Всеукраїнської конференції також проходить "круглий стіл" за участі фахівців з України та Росії, учасники якого напрацювали рекомендації щодо досягнення мети Всеукраїнської конференції.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад