Реклама

Дніпропетровські діти незабаром матимуть можливість лікуватися в Італії

Дніпропетровські діти незабаром матимуть можливість лікуватися в Італії

Медики Дніпропетровської області домовляться з італійськими колегами про спрощення процедури виїзду дітей, які потребують виконання складних операцій в Італії. В поточному році велися переговори між сторонами про створення «зеленого коридору» для прийому цих дітей. Про це повідомив директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Хитрик. За інформацією Олександра Хитрика щороку до 20 дітей з Дніпропетровської області потребують виконання складних операцій закордоном.

Планується, що в кінці листопада буде підписана заява про наміри між Дніпропетровською областю та областю Ломбардія (Італія). Крім того, в рамках співпраці Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня та Дитяча лікарня м. Бреша і регіону Ломбардія будуть розвивати відносини в медичній сфері.

За словами начальника управління зовнішніх зносин і зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Валентини Нацевич на 26-27 листопада запланована офіційна зустріч двох сторін в Мілані, під час якої будуть розглянуті можливості співробітництва в економічній сфері, виробничій і підприємницькій діяльності, освіті та наукових дослідженнях.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад