Реклама

Пріоритетні напрями державної політики щодо захисту прав дитини

Пріоритетні напрями державної політики щодо захисту прав дитини

27 листопада 2009 року на Державному підприємстві «Олімпійський навчально-спортивний центр» в Кончі Заспі розпочалося засідання Колегії Міністерства України у справах сімї, молоді та спорту.

Під час засідання, зокрема, розглядаються питання стану реалізації пріоритетних напрямів державної політики щодо захисту прав дитини, соціального становлення та розвитку молоді, ґендерної рівності, розвитку фізичної культури та спорту, соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю в Донецькій, Івано-Франківській та Харківській областях. З доповідями з цього питання виступили керівників структурних підрозділів у справах сім’ї, молоді та спорту Донецької, Івано-Франківської та Харківської облдержадміністрацій.

Йдеться також про перебіг підготовки збірних команд України до ХХІ зимових Олімпійських гор 2010 року у Ванкувері (з відповідною доповіддю виступила директор департаменту олімпійських видів спорту Ніна Уманець).

Розглядаються також підсумки участі спортсменів-інвалідів України в ХХІ Дефлімпійських іграх 2009 року в Тайпеї – про що доповів президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касицький. Про стан реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський» проінформував членів Колегії застергій Драч.

На початку засідання Колегії Міністр України у справах сімї, молоді та спорту Юрій Павленко також привітав з присвоєнням почесних звань низку фахівців відомства та нагородив переможців і призерів V літніх юнацьких спортивних ігор України 2009 року кубками і дипломами Міністерства.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад