Реклама

Стали відомі результати конкурсу "Вихователь року"

Стали відомі результати конкурсу

З метою виявлення майстрів педагогічного досвіду, кращої організації роботи щодо соціального захисту дітей, виявлення рівня організації роботи з активізації і вдосконалення результативних методів профілактичної, психологічної та корекційної роботи, попередження правопорушень, бездоглядності та безпритульності, підвищення ролі вихователів, психологів притулків для дітей та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей на базі Харківського обласного притулку для дітей "Гармонія" проведено обласний конкурс "Вихователь року".

Як повідомила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Печерських, цей конкурс проводиться вже п’ять років поспіль. У цьому році у конкурсі взяли участь не лише вихователі, але і психологи закладів.

Педагогічні працівники підготвуали матеріали з перспективним досвідом роботи, який стане в нагоді колегам з різних напрямків виховання дітей. Особлива увага приділялася питанням виховання у дітей громадянської позиції.

Вихователі та психологи ознайомили колег зі своїм досвідом по влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Переможцями конкурсу стали:

І місце:

Марченко Людмила Василівна – вихователь обласного притулку для дітей "Гармонія", Прологаєва Світлана Володимирівна – психолог Великобурлуцького притулку для дітей;

ІІ місце:

Давидова Світлана Олександрівна – вихователь обласного притулку для дітей, Таран Наталія Іванівна – психолог Красноградського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;

ІІІ місце:

Ярова Євгенія Вікторівна – вихователь Ізюмського центру соціально-психологічної реабілітації.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад