Реклама

Затверджено програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2009-2010 роки

Затверджено програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2009-2010 роки

У Києві затвердили програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2009-2010 роки. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Леонід Черновецький. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зазначена програма покликана створити умови для реалізації прав та вивчення потреб і стану розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Так, згідно з програмою, планується відкрити на базі Київського міського будинку дитини ім. М. Городецького відділення медико-соціальної реабілітації дітей з малозабезпечених родин; створити соціально-психологічні служби у школах-інтернатах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, №12 і №21 та у дитячих будинках «Малятко», «Ясний».

Крім того, планується забезпечити допрофесійну підготовку дітей, для чого відкрити у школі-інтернаті № 21 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, додатковий десятий клас (з можливістю обрання професійного спрямування).


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад