Реклама

Райдержадміністрації зобов'язали при формуванні місцевих бюджетів на 2010 рік передбачити кошти на придбання ліків дітям-інвалідам

Райдержадміністрації зобов'язали при формуванні місцевих бюджетів на 2010 рік передбачити кошти на придбання ліків дітям-інвалідам

«Особливе місце в роботі територіальних центрів системи соціального захисту займають відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів», – відзначила начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук.

За її словами, сьогодні в області при терцентрах відкрито 20 таких відділень, в яких за І півріччя поточного року допомогу отримали 832 дитини-інваліда, минулого року – 1372 дитини.

Окрім відділень соціальної реабілітації дітей-інвалідів послуги медико-соціальної реабілітації дітям-інвалідам в області надають Комунальна установа «Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» і Центр соціальної реабілітації «Надія» у Красному Лучі. Цими установами послуги були надані відповідно 268 і 36 дітям-інвалідам.

Як зазначила Елеонора Поліщук, у лікувально-профілактичних закладах області знаходиться під наглядом педіатрів 7 тис. 364 дитини у віці до 18 років. З них – у будинку дитини виховується 40 дітей, у спеціалізованих школах-інтернатах системи Міністерства освіти і науки України – 669 дітей, у будинках-інтернатах системи Міністерства праці та соціального захисту населення – 330 дітей, в лікувально-профілактичних установах інших міністерств – 37 дітей.

Також впродовж 2009 року 93 дитини були забезпечені слуховими апаратами, придбаними за рахунок державного бюджету.

Нагадаємо, що на останній апаратній нараді голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антіпов доручив Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації у разі необхідності негайно забезпечувати дітей-інвалідів слуховими апаратами відповідно до нормативних потреб. Він також зобов’язав голів райдержадміністрацій та рекомендував міським головам міст обласного значення при формуванні місцевих бюджетів на 2010 рік передбачити кошти на придбання ліків дітям-інвалідам згідно з вимогами постанови КМУ від 17.08.1998 року № 1303.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад