Реклама


У Харкові незабаром відкривається нова неонатальна реанімація

У Харкові незабаром відкривається нова неонатальна реанімація

Голова Харківської облдержадміністрації Арсен Аваков проінспектував хід ремонтно-будівельних робіт в неонатальній реанімації обласної дитячої клінічної лікарні №1.

Зараз реанімація знаходиться в пристосованому приміщенні, в якому недостатньо місця навіть для установки подарованого меценатами обладнання. У зв'язку з цим в лікарні виділили цілий поверх, де зараз і ведуться необхідні роботи.

Здача об'єкту планувалася в грудні поточного року, проте через нестачу фінансування, на сьогоднішній день роботи виконані тільки на 50%, при цьому частина робіт виконана підрядчиками в борг. Фінансування має здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету, який зараз не виконується (кошти, отримані від приватизації майна, що знаходиться в комунальній власності області).

Як повідомила головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні №1 Катерина Коліушко, якщо лікарня отримає необхідні кошти, то об'єкт буде здано в січні 2010 року.

Функціонування неонатальної реанімації надасть більше шансів для виходжування діток, народжених вагою від 500 г. Після запуску реанімації, це буде кращий об'єкт такого роду в Україні.

Зараз обласна дитяча клінічна лікарня має найбільш сучасний в Україні реанімобіль, в якому протягом 12 годин можна проводити найрізноманітніші операції.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info