Реклама

Найсучасніше медичне обладнання, життєвонеобхідне для виживання малечі, передано Харківській обласній дитячій лікарні

Найсучасніше медичне обладнання, життєвонеобхідне для виживання малечі, передано Харківській обласній дитячій лікарні

Голова облдержадміністрації Арсен Аваков взяв участь в передачі найсучаснішого медичного обладнання обласній дитячій клінічній лікарні №1.

Мова йде про неонатальний лапароскоп, портативний ультразвуковий сканер сучасного рівня і комп’ютерний енцефалограф, неонатальний дихальний апарат, інкубатор для новонароджених та інфузійний насос.

"Подібний інструментарій не використовувався в жодній українській лікарні, тому встановлення медичного обладнання такого класу є значним кроком у засвоєнні сучасних мініінвазивних технологій лікування найбільш складного контингенту пацієнтів - новонароджених", - зауважила головний лікар медичної установи Катерина Коліушко.

Використання лапароскопічного обладнання такого класу дає можливість уникнути зайвих травматичних втручань та використовувати сучасні методики хірургічного лікування немовлят.

Справа в тому, що через товщину медичних інструментів деякі операції новонародженим проводити не могли і дітки перед тим, як лягти на операцію, мали чекати, поки їм не виповниться 5 років. Тепер інструментами, товщина яких 3 мм, можна буде проводити операції зовсім малечі.

Керівник області подякував меценатам за небайдужість та допомогу дітям Харківщини, а також зазначив, якщо влада та бізнес співпрацюють в нормальних умовах, вдається реалізовувати такі важливі проекти.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад