Реклама

Кабмін урочисто присвоїв нові звання "Мати-героїня", а перерахувати багатодітним матерям грошову допомогу забув

Кабмін урочисто присвоїв нові звання

Управління соціального захисту Львівської міської ради не може провести виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, оскільки необхідні 548 580 грн до міста не надійшли.

Як повідомили в прес-службі Львівської міської ради, розмір одноразової грошової винагороди жінкам, яким у 2009 році присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”, становить 6690 грн. З метою виділення у 2009 році бюджетних коштів, передбачених на виплату одноразової винагороди «Матерям-героїням», управлінням подано заявки на виділення цих коштів для 82 осіб. Загальна сума, необхідна для виплати одноразової грошової винагороди у 2009 році становить 548 580 грн.

Наразі кошти на зазначену мету у відділи соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради не надійшли.

Водночас, Постановою КМ України від 04.11.2009 року затверджено Порядок використання у 2009 році коштів Стабілізаційного фонду для виплати одноразової грошової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад