Реклама


Нові можливості для навчання дітей-інвалідів

Нові можливості для навчання дітей-інвалідів

Уряд на своєму засіданні затвердив план заходів щодо запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на період до 2012 року.

Згідно з урядовим документом планується утворення навчально-реабілітаційних центрів на базі спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, залучення фахівців і використання їхнього обладнання в класах з інклюзивним навчанням і спеціальних класах загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідно до урядового розпорядження необхідно організувати підвезення учнів з порушеннями опорно-рухового апарату, зору до місця навчання спеціально обладнаними транспортними засобами у супроводі підготовленого персоналу. Окрім того, потрібно створити умови для безперешкодного доступу дітей-інвалідів до будівель навчальних закладів.

Прийняття акта сприятиме забезпеченню права дітей-інвалідів на здобуття якісної освіти в умовах загальноосвітнього навчального закладу, на інтеграцію в суспільство шляхом створення умов для безперешкодного доступу до якісної освіти, відповідно до їх задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб. Розвиток інклюзивної освіти в Україні забезпечить створення умов для безперешкодного доступу до навчальних закладів, починаючи з дошкільних.

Окрім того, Уряд ухвалив рішення про заснування академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів. Прийняття акта дозволить з 1 січня 2010 року виплачувати 100 академічних стипендій КМУ студентам-інвалідам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації. Розмір стипендій становитиме 850 грн., а для інвалідів першої групи - на 50% більший.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info