Реклама

Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії» із сучасним обладнанням відкрито у Тернополі

Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії» із сучасним обладнанням відкрито у Тернополі

На базі обласного перинатального центру “Мати і дитина” Фонд Віктора Пінчука відкрив Центр надання допомоги новонародженим «Колиски надії».

В заходах взяли участь Віце-президент Фонду Валерій Вакарюк, начальник головного управління охорони здоров’я ОДА Богдан Ониськів, його заступник з питань материнства і дитинства Віктор Овчарук, головні спеціалісти ГУОЗ ОДА.

Програма створення загальнонаціональної мережі Центрів надання допомоги новонародженим «Колиски надії» існує вже четвертий рік і має на меті сприяти скороченню малюкової смертності.

На сьогодні у вісімнадцяти партнерських медичних закладах в різних регіонах України вже встановлено сучасне медичне обладнання.

Тернопільський обласний перинатальний центр “Мати і дитина” став наступним 19-тим кроком у досягнені мети програми. Для нього Фонд Віктора Пінчука придбав медичне обладнання загальною вартістю понад 1 120 000 гривень. Зокрема, до відділення інтенсивної терапії новонароджених передано два повністю обладнаних реанімаційних комплекси, транспортний інкубатор для внутрішньолікарняного транспортування новонароджених, до пологового відділення - монітор матері та плоду (з можливістю тестування швидкості серцебиття у двійні) та реанімаційний набір.

Медичне обладнання такого високого класу вперше встановлено в пологовому стаціонарі Тернопільської області.

Відповідно до існуючих стандартів оснащення відділень реанімації та інтенсивної терапії новонароджених, 4 нових компресори винесено в окреме приміщення, в якому облаштовано автоматичну компресорну станцію. Це дозволить повністю виключити негативні шумові впливи на маленьких пацієнтів.

Для забезпечення доступу лікарів до медичних веб-ресурсів та формування професійного середовища спілкування між фахівцями Центрів «Колиски надії», відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених отримало також комп'ютерну робочу станцію, підключену до мережі Інтернет.

Крім того, для створення у медичному закладі резервного фонду медичного препарату «Куросурф» відділення реанімації та інтенсивної терапії навонароджених отримало 4 дози цього високоякісного натурального сурфактанту загальною вартістю 17296 гривень. Застосування цього препарату значно скорочує вірогідність летальних випадків, пов’язаних з проблемами дихання новонароджених.

Віце-президент Фонду Валерій Вакарюк висловив впевненість, що обладнання, придбане для Тернопільського центру «Колиски надії», забезпечить більш широкі професійні можливості його фахівцям для надання невідкладної допомоги малюкам, дозволить покращити виживаність глибоко недоношених новонароджених та якість їх подальшого життя.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад