Реклама

Нові, сучасно обладнані дитячі садочки відкриваються у Чернівецькій області

Нові, сучасно обладнані дитячі садочки відкриваються у Чернівецькій області

Вчора на подвір’ї дитсадочка в с.Лунка Герцаївського району вперше за дванадцять років лунав дитячий сміх – капітально відремонтована дошкільна установа гостинно відчинила двері для малюків після того, як протягом довгого часу не функціонувала. Привітати лунківчан завітав голова обласної державної адміністрації Володимир Куліш, який відзначив, що у Лунці Свято Миколая розпочалося вже сьогодні – відкриттям сучасного, ошатного, повністю оновленого дошкільного закладу. “Саме до цього свята ми підготували до відкриття низку дошкільних навчальних закладів, і садочок у Лунці – перший серед них, – відзначив очільник виконавчої влади краю. – Протягом двох тижнів маленькі буковинці отримають у подарунок до Дня Святого Миколая садочки у Зруб-Комарівцях Сторожинецького району, Чорногузах Вижницького району, Купці Глибоцького району та Боянах Новоселицького району”.

Тепер батькам з Лунки не доведеться возити діток в дитсадки до Новоселиці та Герци, адже у селі з’явився навчальний заклад для наймолодших мешканців села, якому можуть позаздрити навіть жителі столиці. Тут встановлено найсучасніші комунікації: влаштовано пожежну водойму, трансформаторну підстанцію, пробурено свердловину для води, збудовано господарські приміщення, встановлено електричну систему опалення, систему очищення стоків. У дитячих кімнатах є все необхідне, аби діткам тут велося затишно, весело та цікаво – новенькі меблі, килими, іграшки. П’ять днів на тиждень за 60 малюками двох груп дбайливо доглядатимуть 4 педагоги. Діткам не доведеться сумувати, адже поза ошатними кімнатами на них чекає облаштований гойдалками, хатинками та гірками дитячий майданчик, на якому навіть сьогодні, коли надворі вже зима, квітнуть рожеві хризантеми.

Маленькі лунківчани випробували встановлені дня них забавки. Віорел, якому нещодавно виповнилося 6 років, дуже радіє, що має нагоду ще півроку ходити до нового дитсадочка, адже наступного року вже стане школярем: “Раніше бабця мене возила в садочок до міста. Рано вставати треба було. То я не любив. А тепер буду ходити сюди, бо мені тут дуже подобається і близько від хати”. А Надійка, якій лише три роки, прийшла на свято з мамою Тетяною Лупу. Завтра Надійка піде до дитсадка вперше, адже досі була вдома з мамою. Пані Тетяна радіє, адже дошкільний заклад у рідному селі, – “донечка поряд, не переживаєш, що вона десь далеко”.

Усі діти, які прийшли на свято, влаштоване саме для них, отримали солодкі подарунки, адже, яке свято без солодощів.

Володимир Куліш разом з дошкільнятами урочисто перерізав символічну стрічку, та підкреслив, що найкращий спосіб виховати дітей гідно – це зробити їх щасливими, і виконавча влада краю докладає всіх зусиль, аби маленькі буковинці росли у затишку та добробуті. І нинішня подія – яскравий доказ цьому. Близько 3,5 млн. грн., сім місяців клопіткої роботи фахівців, дбайливі руки персоналу садочка та сільської громади зробили можливим сьогоднішнє свято. Садочок тільки відкривається, проте вже має постійного мешканця, який віддано заглядає у вічі і гостинно зустрічає нових господарів – рудого кота Фадея, що мешкає тут вже кілька місяців, доки велися ремонтні роботи.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад