Реклама

Зима: черкаські учні змушені навчатися у школі без опалення і навіть... світла.

Зима: черкаські учні змушені навчатися у школі без опалення і навіть... світла.

Через бюрократичну плутанину 116 дітей із черкаського села Таганча не можуть нормально навчатися. У школі давно немає тепла, на другому поверсі – світла. Санстанція заборонила експлуатацію закладу ще в серпні.

Але возити дітей на навчання до сусіднього села батьки не хочуть – це для малечі заважко.

Батьки принесли в школу вісім обігрівачів. Але класи нагріваються максимум до тринадцяти градусів. І це ще до морозів. Старшим класам педагоги скоротили навчальний день: уроки по тридцять хвилин, перерви – по п’ять. Молодші школярі взагалі сидять удома.

Сьогодні санстанція вкотре покарала керівників закладу за порушення. Директор школи розводить руками: адже про виконання навчального плану питатимуть з нього.

Любов Чорна – лікар санепідемстанції: «Не дозволяєм постановою – школа закрита, але функціонує. Тому накладено штраф на директора і начальника відділу освіти.»

Сергій Гарбуз – директор Таганчанської загальноосвітньої школи: «Я не можу зробити так, щоб діти не навчалися взагалі. Це у кінцевому результаті приведе до зриву навчальної програми і діти не отримають атестатів»

Газ у труби обіцяли подати селян ще до опалювального сезону. У школі демонтували старі котли, нові чекають запуску. Але все впирається в бюрократію.

Віра Носенко - заступник голови Канівської райдержадміністрації: «Питання в тому, що вузол обліку був одного типу, але в облгазі не дали згоду на підключення, щоб поміняли на інший вузол обліку газифікації»

Поки чиновники сперечаються про паперову дрібницю, 116 дітей воюють із холодом. Його ще можна якось здолати. Бюрократію – ні.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад