Реклама

Щодо оплати одноразової відпустки у зв’язку з усиновленням дитини: зміни до закону

Щодо оплати одноразової відпустки у зв’язку з усиновленням дитини: зміни до закону

У Державному департаменті з усиновлення та захисту прав дитини пройшло засідання робочої групи, під час якого було обговорено проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про відпустки» (щодо врегулювання питання оплати одноразової відпустки у зв’язку з усиновленням дитини)».

Вказаний законопроект підготовлений Держдепартаментом за дорученням Кабінету Міністрів України з метою усунення прогалин в чинному законодавстві.

В обговоренні законопроекту взяли участь представники Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Всеукраїнської асоціації роботодавців, Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України та Центрального комітету профспілки працівників культури.

Членами робочої групи були запропоновані конструктивні пропозиції щодо врегулювання питання оплати одноразової відпустки у зв’язку з усиновленням дитини на законодавчому рівні.

Прийняття запропонованого проекту закону дозволить усунути прогалини у законодавстві, що сприятиме покращенню захисту прав громадян, які усиновили дитину.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад