Реклама

Близько 140 тис. українських дітей вимушені отримувати допомогу у соціальних реабілітаційних центрах.

Близько 140 тис. українських дітей вимушені отримувати допомогу у соціальних реабілітаційних центрах.

До розгляду Кабінету Міністрів України підготовлено план інтегрованої роботи 13 міністерств та відомств щодо питань покращення взаємодії у роботі з соціально вразливими верствами населення, який було розроблено Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді. Про це Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив під час ІІ Всеукраїнського фестивалю соціальних проектів, організаторами якого стали Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту і Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді.

"Необхідність такого документа полягає в потребах покращення ефективності роботи соціальних служб та узгодженості їхніх дій. Окрему особливу увагу приділено первинній профілактиці сімейного неблагополуччя та питанням протидії насильству в сім’ї. Ми сподіваємося на його затвердження найближчим часом", - зазначив Юрій Павленко.

Міністр подякував учасникам фестивалю за їх багаторічну плідну роботу у соціальній сфері як на місцевому, так і на загальнонаціональному рівнях, назвавши сьогоднішні позитивні зрушення підсумком вдалої співпраці державного сектору, громадських організацій та представників бізнесу.

Зокрема, як зазначив Юрій Павленко, сьогодні в Україні існує понад 1800 центрів соціальних служб, у яких працює близько 4800 осіб. Більше 1000 центрів знаходиться у селах та селищах, що є проявом бажання громадськості брати активну участь у вирішенні гострих суспільних проблем. Крім того, за словами Міністра, партнерами соціальних служб є майже 2,5 тисячі громадських організацій та бізнес-структур, серед яких присутні не лише великі корпорації, а й звичайні компанії, керівники яких розуміють необхідність позитивних змін у суспільстві.

«Протягом останнього року допомогу у соціальних реабілітаційних центрах, центрах по роботі з інвалідами, ВІЛ-інфікованими, центрах матері та дитині та багатьох інших було надано 65 тисячам сімей, у тому числі 140 тисячам дітей», - наголосив Міністр.

Юрій Павленко також відзначив позитивні зміни у статусі соціальних працівників. Міністр назвав це заслугою місцевих громад та місцевого самоврядування, адже саме громада, на думку Юрія Павленка, найкраще бачить та розуміє проблеми у своєму середовищі та необхідність їх вирішення.

Щорічний Фестиваль соціальних проектів було започатковано у 2008 році відповідно до Плану впровадження Стратегії розвитку системи соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад