Реклама

Оперативна інформація щодо другої хвилі карантину у школах

Оперативна інформація щодо другої хвилі карантину у школах

У зв’язку з постановою КМУ від 30.10.2009 р. № 1152 щодо введення 3-тижневого карантину з 2 листопада поточного року в цілому навчальні заклади країни втратили 15 днів. Ці дні з урахуванням осінніх канікул практично склали річний ліміт канікул, передбачених протягом навчального року.

Нагадаємо, що 20 листопада під час засідання Державної надзвичайної протиепідемічної комісії було прийнято рішення про відновлення навчального процесу у дошкільних, середніх та вищих навчальних закладах. Але у деяких регіонах України школи знову закривають на карантин. Так, Донецька обласна державна адміністрація повідомляє, що з минулого тижня Донецька обл. увійшла в смугу карантину сезонного грипу. Сьогодні на карантині знаходяться 175 шкіл Донеччини (15,5%), 2406 класів, приблизно 53,5 тис. учнів (15%). Повністю в усіх школах карантин оголошено в Маріуполі, Новогродівці, Амвросіївському районі. Складною є ситуація в Дзержинську (68,4%), Артемівську (36,8%), Краматорську (36,4%), Макіївці (24,7%).

Також про впровадження карантинних заходів у деяких навчальних закладах повідомив Володимир Тарасов, головний санітарний лікар Севастополя, на апаратній нараді у Севастопольській міськдержадміністрації. У 7 школах Севастополя закрили на карантин 19 класів.

З діагнозом грип та гострі респіраторні вірусні інфекції потрапили до лікарень 115 вихованців школи-інтернату селища Котівка (Дніпропетровська обл.). У п’ятьох з них підтверджено грип А (H1N1).

В Луганській області у зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ закрито на карантин 20 шкіл.

У свою чергу МОЗ України повідомляє, що станом на 8 грудня епідемічний поріг перевищено лише у 5 областях, а саме: Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Луганській та Сумській. У містах Севастополь та Київ епідемічна ситуація оцінюється як відносно благополучна, а у Донецькій обл. відмічається наближення до епідемічного порогу.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад