Реклама

Інтерактивні кабінети поступово з'являються в українських школах

Інтерактивні кабінети поступово з'являються в українських школах

До кінця 2009 року у 5 львівських школах встановлять спеціалізовані кабінети хімії та біології. На їх закупівлю цього року виділено понад 300 тисяч гривень. Про це 10 грудня під час брифінгу повідомила начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук.

Нові кабінети отримають школи №90, №37, школа-гімназія «Галицька», гімназії «Гроно» та «Престиж».

«Цього року, у зв’язку з обмеженим фінансуванням, ми закупили лише кабінети хімії та біології. Кабінет фізики є найдорожчим і коштує близько 200 тис. грн, один такий ми минулого року встановили у школі №51», - зазначила Надія Оксенчук.

До обладнання, наприклад, кабінету біології входять меблі, дві дошки, зокрема інтерактивна, посібники, мікроскопи, мікропрепарати і наочні предмети: скелет людини, макети, таблиці та колекції метеликів.

«Цього року ми зробили крок уперед у технологічному плані. Всі кабінети, закуплені цього року, є інтерактивні. До обладнання кабінетів, окрім меблів та посібних матеріалів, входить інтерактивна дошка, програмне забезпечення, пульти для тестування дітей. Це цікаво сучасним дітям і, зваживши на їх побажання, наступного року ми закуповуватимео кабінети, які більш до вподоби учням і вчителям», - зазначила Надія Оксенчук.

Загалом місто за два роки закупило 10 спеціалізованих кабінетів.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад