Реклама

Нове дитяче офтальмологічне відділення відкрито у Дніпропетровську

Нове дитяче офтальмологічне відділення відкрито у Дніпропетровську

11 грудня 2009 року у Дніпропетровську відбулося відкриття дитячого офтальмологічного відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня". Участь у відкритті взяли Міністр охорони здоров'я України В. Князевич, голова облдержадміністрації В. Бондар, голова обласної ради Ю. Вілкул, начальник головного управління охорони здоров'я ОДА В. Гінзбург.

Відділення розраховане на 30 ліжок та призначено для лікування очної патології у дітей віком від 2 місяців до 18 років, мешканців Дніпропетровської області.

Відкриття дитячого офтальмологічного відділення стало пріоритетним напрямком роботи КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня" у 2009 році. У відділенні передбачено 4 палати для сумісного перебування матері та дитини та для забезпечення медичної допомоги дітям у післяопераційний період - палати інтенсивної терапії для дітей на 3 ліжка.

З обласного бюджету на проведення капітального ремонту дитячого відділення лікарні були виділені асигнування на загальну суму 1512,9 тис. грн. У відділенні проводитиметься обстеження на сучасному обладнанні, яке точно фіксує порушення зорових функцій дитини і дозволяє поставити правильний діагноз. Усі діагностичні обстеження виконуються безконтактним методом і безболісні. Процес обстеження та лікування побудований на спеціальних ігрових програмах. У відділенні передбачений кабінет апаратного та фізіотерапевтичного лікування дітей з вадами зору, який оснащений найсучаснішим обладнанням. Сучасні методики стимуляції зору сприятимуть досягненню високих результатів лікування очних хвороб та скороченню періоду реабілітації після різних хірургічних втручань. Це дасть можливість маленькому пацієнту швидко адаптуватись до нових умов зору.

У дитячому офтальмологічному відділенні буде проводитись хірургічне та лазерне лікування. Унікальна можливість нового обладнання відділення дозволить проводити операції при катаракті, глаукомі, відшаруванні сітківки, прогресуючій короткозорості та косоокості на високому рівні. Лікування буде проводитись провідними дитячими офтальмохірургами. Сумарність практичного досвіду та передових технологій дасть можливість досягнути високого результату в лікуванні навіть у найскладніших випадках.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад