Реклама

Літнє оздоровлення та відпочинок дітей: підсумки 2009 року

Літнє оздоровлення та відпочинок дітей: підсумки 2009 року

11 грудня 2009 року відбулася Всеукраїнська нарада за підсумками літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Під час заходу було детально проаналізовано літню оздоровчу кампанію та визначено шляхи вирішення проблемних питань, які виникли у ході її проведення.

Голова Федерації профспілок України, народний депутат Василь Хара зазначив, що вперше ФПУ спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту публічно підбиває підсумки сезону оздоровлення та відпочинку дітей. "Пошук шляхів подальшої взаємодії органів державної влади і громадських організацій, вироблення спільної, єдиної стратегії є запорукою успішної оздоровчої кампанії", - наголосив Василь Хара.

Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко зауважив, що на сьогодні актуальним є вироблення і впровадження дієвих механізмів реалізації прав дітей на оздоровлення та відпочинок. За словами Ростислава Драпушка, гостро постають питання безпеки життя і здоров’я дітей та розвитку мережі дитячих закладів.

За даними з регіонів, які навів заступник Міністра, влітку поточного року оздоровчими послугами забезпечено 2 330 995 дітей.

У 2009 році працювали 17 720 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, що майже на 1 300 закладів менше, ніж у 2008 році. В першу чергу це обумовлено зменшенням кількості таборів денного перебування, які діяли на базі загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ і позашкільних навчальних закладів.

Загальні обсяги фінансування оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2009 року склали понад 1,2 млрд. грн.

Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту за рахунок коштів, виділених із державного бюджету, оздоровлено 17 179 дітей у Міжнародному дитячому центрі "Артек" і 6 179 дітей в Українському дитячому центрі "Молода гвардія". Такі показники в цілому удвічі більше, ніж у минулому році.

Ростислав Драпушко повідомив, що у 2010 році оздоровчий сезон в "Артеці" планується розпочати з 14 січня та охопити оздоровчими послугами 32 544 дитини.

У "Молодій гвардії" початок оздоровчого сезону заплановано з 6 лютого 2010 року та передбачено оздоровити 10 790 дітей.

"У наступному році перед Міністерством стоїть завдання запровадити Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку й забезпечити здійснення державної атестації з присвоєнням даним закладам певної категорії", - поінформував Ростислав Драпушко.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад