Реклама

Від фахівців центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вимагають інноваційних підходів до роботи

Від фахівців центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вимагають інноваційних підходів до роботи

У Києві відбувся триденний семінар-тренінг з підготовки фахівців центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо здійснення оцінки потреб дитини та сім’ї. Захід організовано Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді.

Під час освітнього семінару-тренінгу спеціалісти регіональних центрів соціальних служб ознайомилися з інноваційними соціальними проектами та методиками попередження насильства в сім’ї щодо дітей. Учасники обговорили хід здійснення апробації розроблених методик оцінки потреб дитини та сім’ї в регіонах, визначивши перспективи та можливі проблеми їх впровадження.

Представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у майстер-класах "Підготовка майбутніх соціальних педагогів та соціальних працівників до роботи з попередження насильства щодо дітей", "Діяльність практиків соціальної сфери щодо виявлення випадків насильства стосовно дітей та подолання їх наслідків" і "Методичне забезпечення психолого-педагогічної роботи фахівців з попередження насильства щодо дітей" тощо.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад