Реклама


Підсумки щодо оздоровлення та відпочинку українських дітей

Підсумки щодо оздоровлення та відпочинку українських дітей

Федерація профспілок України відзначила плідну роботу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, багаторічну співпрацю та взаємодію у сфері оздоровлення та відпочинку українських дітей.

З цієї нагоди Федерація профспілок України урочисто нагородила Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту пам’ятною відзнакою–подякою за плідну багаторічну співпрацю у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Подяка була вручена на Всеукраїнській нараді за підсумками оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2009 року, на якій Федерація спільно з Міністерством вперше публічно підбили підсумки сезону оздоровлення та відпочинку цього року.

За даними Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, які були отримані з регіонів, влітку поточного року оздоровчими послугами було забезпечено 2 330 995 дітей та працювали 17 720 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

За рахунок коштів, виділених із державного бюджету, оздоровлено 17 179 дітей у Міжнародному дитячому центрі "Артек" і 6 179 дітей в Українському дитячому центрі "Молода гвардія".


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info