Реклама

Школа рівних можливостей впроваджує практику інтерактивних театральних вистав

Школа рівних можливостей впроваджує практику інтерактивних театральних вистав

Столична школа рівних можливостей, що опікується дітьми з особливими потребами, впроваджує практику інтерактивних театральних вистав. Випробувати свої акторські здібності тут може кожен, незележно від віку та фізичних можливостей.

У столичному інтерактивному театрі для дітей - більш як 40 вихованців. За два дні - прем'єра вистави. Виконавці головних ролей остраху та хвилювання перед першим виходом на сцену не відчувають. Переконані: тут усі, незалежно від своїх здібностей, - рівні. І саме таким має бути життя не лише в театрі, а й поза ним.

Владислав Танкіль, Міла Нємченко, актори театру рівних моживостей:
- Світ рівних можливостей - це світ, де немає хворих чи здорових, де немає бідних і багатих. У такому світі всі рівні.

Схожої думки і режисер театру. Каже: толерантність до життя у всіх його проявах прищеплювати треба ще у дитинстві. Запевняє: вистава "У пошуках синього птаха" за мотивами Метерлінка нелегка, але завдяки їй кожен маленький актор став добрішим і людянішим.

Інтерактивні вистави - лише один із способів зруйнувати стереотипи суспільства - кажуть у Школі рівних можливостей. Директор закладу, створюючи його у 2000 році, на меценатів не розраховувала. Однак, сьогодні їх вистачає. Прем"єра спектаклю відбуватиметься за сприяння посольства США в Україні.

Інтерактивний театр дітей з особливими потребами побачать не тільки в Україні. Свого "Синього птаха" українські діти повезуть цьогоріч до Японії - на щорічний "Фестиваль миру" ів Токіо.

http://5tv.com.ua

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад