Реклама

Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят для дітей

Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят для дітей

З 29 грудня 2009 року по 10 січня 2010 року Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту проводитимуться заходи з нагоди Новорічних та Різдвяних свят для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з числа соціально вразливих категорій. Про це Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко повідомив 18 грудня під час засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства.

Інформуючи про роботу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту щодо виконання Указу Президента України «Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят для дітей» в частині організації новорічних та різдвяних свят для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, та інших дітей з числа соціально вразливих категорій, директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Волинець повідомила, що Міністерством видано наказ "Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят для дітей". Наказ передбачає проведення благодійних всеукраїнських новорічних та різдвяних святкових заходів для дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Зокрема для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей загиблих шахтарів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишилися без догляду, та ін.

Людмила Волинець зазначила, що всього в заходах візьмуть участь понад 15 400 дітей з усіх регіонів України. 670 дітей згаданих категорій запрошено на Урядову ялинку, яку заплановано провести 6 січня 2010 року в приміщенні столичного Будинку кіно.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад