Реклама

У святкові дні співробітники міліції забиратимуть дітей, яких знайдуть на вулиці

У святкові дні співробітники міліції забиратимуть дітей, яких знайдуть на вулиці

В період Новорічних та Різдвяних свят служби у справах дітей спільно з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей органів внутрішніх справ, представниками громадських організацій, які працюють в інтересах дітей, будуть моніторити ситуацію, проводити щоденні рейди з тим, щоб жодна дитина не залишилася на вулиці без нагляду та не опинилася перед загрозою шкоди життю та здоров'ю.

На цьому наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, відкриваючи засідання міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства, яке відбулося 18 грудня, у п’ятницю.

Юрій Павленко зазначив, що 17 грудня цього року Міністерством було видано Наказ «Про організацію профілактичних заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період», згідно з яким впродовж всього зимового періоду, особливо в дні зниження температури, буде посилено контроль за перебуванням дітей без нагляду на вулиці, щоденно, включаючи вихідні та святкові дні, проводитимуться профілактичні заходи із залученням структурних підрозділів органів виконавчої влади, кримінальної міліції у справах дітей органів внутрішніх справ, а також громадських організацій, що працюють в інтересах дітей, щодо виявлення дітей, які можуть постраждати при погіршені погодних умов.

Згідно наказу, будуть пильно перевірятися всі місця можливого перебування дітей: теплотраси, підвали, горища, ринки, вокзали, нежитлові будівлі, а також умови утримання дітей в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Юрій Павленко також звернувся до всієї громадськості з тим, щоби кожен дорослий, який помітив бездоглядну дитину на вулиці чи має відомості про ситуацію, в якій дитина може зазнати шкоди, обов’язково повідомляв про це відповідні служби чи телефонував на урядову гарячу лінію (0-800-507-309).

Міністр звернувся до членів комісії з тим, щоб в цьому напрямку робота всіх відомств велася максимально скоординовано та відповідально.

Юрій Павленко також закликав у період зимових свят особливу увагу звернути на дотримання правил безпечного поводження з огляду на загрозу появи другої хвилі епідемії грипу та вірусно-респіраторних захворювань, а також застеріг від використання дітьми петард та святкових феєрверків.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад