Реклама

КМДА - в підтримку дітям з обмеженими фізичними можливостями

КМДА - в підтримку дітям з обмеженими фізичними можливостями

Столична влада постійно залучає благодійників і проводить разом з ними спільну роботу з підтримки та допомоги малозахищеним верствам населення.

Напередодні Дня Святого Миколая, 17 грудня, перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька разом із столичними благодійниками привітали 50 дітей з обмеженими фізичними можливостями з наступаючими новорічними святами. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Ірена Кільчицька привітала присутніх з наступаючими святами – Днем Святого Миколая, Новим роком та Різдвом Христовим, та висловила подяку благодійникам, які готові допомагати дітям з обмеженими фізичними можливостями і підтримувати їх.

«Кожен з вас через деякий час зможе зробити свою власну фотовиставку, адже сьогодні ви отримаєте в подарунок фотоапарати. Я хочу побажати всім вам міцного здоров’я та творчої наснаги, і висловити подяку всім тим, хто в цю нелегку годину допомагає Святому Миколаю і Діду Морозу творити чудеса та підтримувати дітей», – зазначила Ірена Кільчицька. Крім цифрових фотоапаратів, діти отримали в подарунок солодощі та іграшки.

Благодійна акція походила в музейному комплексі «Мистецький арсенал», де днями відкрилась виставка фоторобіт майстра панорамної фотографій Пітера Ліка.

Перший заступник голови КМДА нагадала, що столична влада постійно залучає благодійників і проводить разом з ними спільну роботу з підтримки та допомоги малозахищеним верствам населення.

«Це дуже важлива робота, яка робиться в першу чергу для дітей. Адже це додатковий фактор, який допомагає дітям з обмеженими фізичними можливостями краще адаптуватись у суспільстві та відчути підтримку і допомогу з боку дорослих», – додала Ірена Кільчицька. 
Нагадаємо, з 16 по 25 грудня 2009 року в київському культурно-художньому і музейному комплексі «Мистецький Арсенал» працює виставка фоторобіт майстра панорамної фотографії Пітера Ліка. Фотовиставку можна відвідати з 10.00 до 20.00, вхід вільний.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад