Реклама

"Ти зможеш, якщо зміг я!"

З 17 грудня 2009 року по 14 січня 2010 року в Україні проводяться спортивно-масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів та дитячих будинків.

Метою заходів є реалізація державної політики стосовно фізичного розвитку дітей та надання можливості займатися спортом вихованцям дитячих будинків та спеціалізованих навчальних закладів. Особливістю є не тільки залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а і формування культурних, релігійних, доброчинних та святкових традицій.

Під час проекту проходять різноманітні фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи: змагання з елементами різних видів спорту, показові виступи спортсменів, творчі конкурси, доброчинні заходи за участю відомих осіб та організацій, спонсорів.

Так, вже 17 грудня 2009 року Волинський обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» спільно з Всеукраїнським центром та управліннями у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки облдержадміністрації в Затурцівській загальноосвітній школі-інтернаті провели змагання «Веселі старти» за програмою V обласної спартакіади під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!».

За перемогу в естафетах змагалися понад півсотні дітей з чотирьох спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Волині: Затурцівської Локачинського району, Іваничівської, Заболотівської Ратнівського району, Головенської Любомльського району.

Переможцями в змаганнях «Веселі старти» стали діти-вихованці Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, друге місце в Головенської, третє місце посіли вихованці Іваничівської школи-інтернату.

За підсумками V обласної спартакіади серед спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів, яка пройшла під гаслом «Ти зможеш, якщо зміг я!», переможцями в 2009 році з 4 видів (міні-футбол, міні-волейбол, легка атлетика, «Веселі старти») стали вихованці Головенської спеціалізованої школи-інтернату, друге місце в Затурцівської, третє місце посіла Липлянська школа-інтернат.

Нагадаємо, що такі заходи будуть проводитись обласними та міськими центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в спеціальних школах-інтернатах протягом січня 2010 року.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад