Реклама

Ялинкові стилі

 Ялинкові стилі

Важливо не перестаратися з іграшками, аби вони не заховали головного символу свята.

Хоча ялинкові стилі міняються - торік мода вимагала прикрасити лісову гостю великими кульками одного кольору, цьогоріч прикраси можуть бути різних відтінків і розмірів.                    

Микола Бондаренко, дизайнер: «Наступний рік – це рік білого тигра. Тому, вважається, що ялинку в цьому році потрібно прикрашати більше використовуючи білий колір і срібло, намисто, а також розбавляють іграшки різними кольорами.»

Кольорова гама широка – від білосніжного до темно-фіолетового. Небажані тьмяні та бліді відтінки. І завжди у пошані біжутерія: намисто, скляні підвіски і прикраси ручної роботи - із тканини, пластику,  каменів. Або фігурки тварин, птахів, Дідів Морозів.

Вікторія Будавіцька, мешканка Черкас: «Дуже стали зараз популярними тематичні ялинки. Найцікавіша, найунікальніша ялинка – прикрашена штучними квітами. Квітка нагадує цвітіння сакури, велика,може бути декілька кольорів на одній ялинці.»  

Стиль ялинкового вбрання може бути від класичного до вишуканого «заморського» - кажуть дизайнери. Але до уваги треба брати розміри кімнати і деревця. Ялинка обов’язково буде найкращою, якщо чепурити її у гарному настрої, з позитивними емоціями і думками

 

 


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад