Реклама

„Недитяча історія”

„Недитяча історія”

З 18 грудня 2009 року у приміщенні Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює виставки творчих дитячих робіт конкурсу „Недитяча історія”.

Участь в конкурсі взяли роботи отримувачів послуг „Центру ектренної допомоги дітям”, „Центру реабілітації для дітей „Ковчег”, районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, вихованці клубів за місцем проживання м. Києва, а також членів театру-студії „Арт-балаган”.

Метою такої незвичайної виставки стало привернення уваги територіальної громади Києва до проблем дитячої безпритульності та бездоглядності. На заході були зібрані вірші, оповідання, сценарії, малюнки, фото інсталяції юних конкурсантів, які жодного з відвідувачів не залишили байдужими.

Ще під час урочистого відкриття організатори заходу – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та МБФ „СНІД Фонд Схід-Захід” – відзначили кожного з учасникаів виставки почесними дипломами та приємними подарунками. А переможці конкурсу отримають можливість створити мультиплікаційний фільм щодо дитячої безпритульності та бездоглядності.

Виставка творчих робіт «Недитяча історія» триватиме до 25 грудня.

Довідка

З лютого 2009 року за підтримки МБФ „СНІД Фонд Схід-Захід” та БФ „Дитяча надія” Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізовує проект „Центр екстреної допомоги”. Протягом 2009 року соціальними працівниками, медиками та психологами „Центру екстреної допомоги” було надано допомогу 320 дітям та молодим людей, які більшість часу проводять на вулиці.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад