Реклама

Пенсійні виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства у січні 2010-го обіцяють на рівні грудня 2009 року

Пенсійні виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства у січні 2010-го обіцяють на рівні грудня 2009 року

Уряд сьогодні на своєму засіданні вніс уточнюючі зміни до постанови Кабінету Міністрів від 26 листопада 2009 року № 1252, якою визначався порядок виплат підвищених розмірів пенсій у листопаді-грудні ц.р. Прийнятим рішенням, зокрема, передбачено, що до проведення чергового перерахунку виплата пенсій, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам і надалі продовжуватиметься у сумах, які були фактично виплачені у грудні 2009-го. Про це поінформувала Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

Країна через певні політичні обставини вступає у новий рік без Закону про Державний бюджет, який мав би, зокрема, визначити у 2010-му розміри пенсій, враховуючи цьогорічні підвищення, зазначила Міністр. Внаслідок цього, за її словами, виникла невизначеність щодо виплат пенсій, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам у січні наступного року.

„Звичайно, за будь-яких обставин, ми не можемо допустити затримки або зменшення пенсійних виплат порівняно з груднем. Це і забезпечить прийняте сьогодні рішення Уряду”, - наголосила Людмила Денісова.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад