Реклама

"Повір у себе!" - каже дитина

Учасників фестивалю, який провів обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Палаці культури “Березіль”, привітав заступник голови облдержадміністрації Богдан Якубовський.

У цьогорічному фестивалі взяли участь 885 дітей, з них: 275 дітей з особливими потребами, які проживають вдома та 325 дітей з дитячих інтернатних закладів області. На фестиваль також було запрошено 285 дітей з малозабезпечених, багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Протягом листопада - грудня 2009 року відбулися міський та районні відбіркові тури фестивалю, переможці яких взяли участь у гала – концерті ХV обласного фестивалю «Повір у себе».

Особливі виступи по своїй сценічності, яскравості, майстерності виконання підготували діти з Мельниця-Подільської школи-інтернату Борщівського району, Новосільської школи – інтернату Підволочиського району, Тернопільських шкіл - інтернатів для слабочуючих дітей та дітей з Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, Збаразької обласної комунальної санаторної школи-інтернату, Гримайлівської обласної школи-інтернату Гусятинського району, Теребовлянської школи-інтернату для слабочуючих дітей, Бережанської обласної комунальної ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання, Кременецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Петриківської школи – інтернату Тернопільського району, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи. Також участь у концертній програмі брали кращі дитячі колективи області, серед них вихованці Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернополя, Чортківського, Бучацького районів.

Постійний партнер ТОЦСССДМ Тернопільське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів та Обласна організація товариства Червоного Хреста відзначили переможців конкурсів, які проходили в рамках фестивалю “Повір у себе», сувенірами та призами.

Яскравою подією фестивалю щорічно стає зустріч дітей з волонтерами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які навчають їх новим іграм, проводять веселі конкурси. Волонтери – студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Їх зелені та оранжеві футболки відомі всім учасникам заходів, що проводить обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Всі учасники гала-концерту отримали солодкі подарунки, а переможці концертної програми - цінні призи. Грамотами Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагороджено педагогічні колективи всіх освітніх закладів – учасників фестивалю за впровадження кращих форм та методів роботи з дітьми, плідну співпрацю щодо реалізації дитячих молодіжних соціальних програм та з нагоди ХV обласного фестивалю “Повір у себе”.

У вестибюлі Палацу культури “Березіль” також демонструвалася обласна фотовиставка "Світ дитячої мрії" та найкращі соціальні проекти, що презентувались на Всеукраїнському Фестивалі, який проходив у Києві.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад