Реклама

Батьки залишили 5-річну дитину на ніч у колодязі

Батьки залишили 5-річну дитину на ніч у колодязі

У Саратському районі Одещини рятувальники витягли з семиметрового колодязю 5-річну дівчинку, яка цілу ніч простояла в крижаній воді.

Олю К. в дренажному колодязі виявив охоронець насосної станції зрошувальних систем Саратського управління водного господарства та повідомив про це Плахтіївську сільську раду.

Негайно до місця події було направлено пожежно-рятувальне відділення Саратського райвідділу МНС. Із Плахтіївки на 2-х тракторах до колодця виїхали також місцеві жителі.

Ситуація була надзвичайною. Адже дренажні системи знаходилися за 5 км від села, а сам проїзд та прохід до місця був ускладнений сніговим покровом, який сягав від 0,5 до 1,3 м. Автомобіль рятувальників не зміг проїхати крізь замети, тож, чоловіки подолали майже чотири кілометри пішим ходом, поки їх наздогнали трактори. Об'єднавшись, дві групи прибули до місця події, де побачили батьків, які самотужки намагалися щось зробити.

Силами відділення МНС дитину витягли з колодязя. Потерпіла дівчинка самотужки пересуватися не могла. Їй надали першу медичну допомогу і на тракторі доправили до пожежно-рятувального автомобіля. Рятувальники транспортували дівчинку до Саратської райлікарні.

Дівчинка в свідомості, але її стан тяжкий.

За повідомленням прес-служби МНС, Оля - з неблагополучної сім'ї. Батьки ще з вечора знали, що сталося з дитиною, та про подію нікому не сповістили. Залишили дочку на ніч в колодязі та тільки ранком вийшли з села, щоб самотужки витягнути дитину.

Дитина залишилася живою лише завдяки спільним зусиллям рятівників та небайдужих односельців.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад