Реклама

Зимові канікули для маленьких киян

Зимові канікули для маленьких киян

Столичні школярі відсвяткують початок зимових канікул вже завтра! Відпочиватимуть юні кияни з 26 грудня 2009 року до 9 січня 2010 року. До шкіл діти повернуться 11 січня 2010 року, коли розпочнеться ІІ семестр. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Він розповів, що, з метою організації змістовного дозвілля дітей та підлітків у місті Києві, під час зимових канікул, відзначення Новорічних і Різдвяних свят Головним управлінням освіти і науки, районними управліннями освіти, навчальними закладами міста заплановано проведення в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладах міста Новорічних і Різдвяних свят, фольклорних дійств, карнавалів, інших розваг та спортивно-масових заходів.

Під час канікул працюватимуть гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання. А за сприятливих погодних умов на території навчальних закладів будуть облаштовані ковзанки. Крім того, столичні школярі під час канікул традиційно відвідуватимуть театри, музеї та інші заклади культури і мистецтва.

«При формуванні програми святкових заходів враховувалася і чисельна молодіжна аудиторія. 29 грудня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться міський новорічний бал старшокласників, організовує його Київська міська рада старшокласників за підтримки Головного управління освіти і науки», – розповів Віталій Журавський.

Він додав, що під час зимових канікул особливо контролюватиметься дотримання вимог протипожежної безпеки при проведенні новорічних і різдвяних свят та загальних правил безпеки при організації масових заходів. З учнями шкіл проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу щодо протипожежної безпеки та попереджено про заборону використання відкритого вогню, петард та вибухонебезпечних предметів під час проведення святкових заходів.

Головне управління освіти і науки та районні управління освіти забезпечать всіх дітей пільгових категорій, які відвідують дошкільні навчальні заклади, навчаються в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах, подарунками до дня Святого Миколая, новорічними подарунками, запрошеннями на новорічні свята.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад