Реклама

Пожежна естафета у Луцьку

Пожежна естафета у Луцьку

У Луцьку в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти» працівники МНС спільно з педагогами дошкільно-виховного закладу №34 організували святковий захід для наймолодших волинян.

«Вчимося, граючись» – саме під таким девізом відбулася пожежна естафета. Об’єднавшись у дві команди, дітлахи ліквідовували полум’я, необережно запалене у лісі казковими звірятами. Малюкам дуже сподобалася лялькова вистава-гра «Як звірята ледь ліс не спалили», в якій вони брали безпосередню участь. Дівчатка і хлопчики пояснювали казковим героям, як діяти у тій чи іншій надзвичайній ситуації, чому небезпечно пустувати з вогнем, виходити без рукавичок у тріскучий мороз, а також розповідали про смертельну небезпеку петард та інших піротехнічних «іграшок». Вустами дитини було озвучено номери служб екстреного реагування та за яких обставин звертатися до кожної з них.

За словами завідувача дитсадка Світлани Філюк, подібні заняття проводяться систематично, і вихованці дошкільного закладу охоче беруть у них участь. Із побажаннями безпечних свят рятувальники МНС подарували малюкам солодощі та яскраві листівки з правил безпеки.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад