Реклама


«Молодь обирає здоров’я»

«Молодь обирає здоров’я»

У січні 2010 року розпочався 1-й етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Захід організовано Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно із Міністерством освіти та науки України.

Метою фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» є популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним соціальним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді.

Фестиваль проводиться щорічно та поетапно. 1-й етап має районний та міський рівні і проводиться в січні – березні, 2-й етап – регіональний та обласний рівні – в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі – в квітні – червні, 3-й етап – фінальний Всеукраїнський проводиться у  вересні.

До участі у фінальному етапі фестивалю допускається команда- переможець 2-го етапу фестивалю у складі 9 ociб (7 учасників і 2 керівники).

Переможці фестивалю нагороджуються відомчими заохочувальними відзнаками та спеціальними призами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info