Реклама

Шестикласник врятував дитину, яка провалилася під лід

Шестикласник врятував дитину, яка провалилася під лід

Того дня другокласник Олексій ще з самого ранку задумав поковзатися на річці. Діставшись після уроків до Росави, вийшов на кригу і почав ногами розчищати ковзанку від снігу. Раптом лід затріщав і хлопець провалився у воду. Як з'ясувалося потім, він потрапив у зроблену раніше ополонку. Намагався якось вилізти з води, але краї криги були крихкими.

На щастя Олексія, містком, що з'єднує села Малий Ржавець і Полствин Канівського району, проходили два шестикласники. Один із них злякався і втік із місця пригоди. А другий - Сергій Коваленко - кинувся на допомогу. Виламавши гілку, він подав її потопаючому. Однак руки Олексія від холоду вже погано слухалися й він ніяк не міг вхопитися за неї. Сергій, не здавався, пробував знову й знову. Нарешті йому вдалося підтягнути Олексія до краю ополонки та, зібравшись із силами, витягнути другокласника на твердий лід. Потім Сергій зняв із хлопчика мокрий верхній одяг, віддав свою куртку і швидко повів додому, де напоїв гарячим чаєм, дав теплі речі.

Сьогодні життю та здоров'ю восьмирічного Олексія, як повідомили в прес-службі головного управління МНС у Черкаській області, вже нічого не загрожує, передає наш власкор Владислав Кирей.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад